eTwinning

Проект eTwinning 2020-2021!


Цей рік видався нелегким у зв'язку з пандемією у всоьму світі, але, не зважаючи на всі перешкоди, учні молодших класів нашої школи доличились до міжнародного проекту "Let's decorate Christmas Tree". Партнерами по проекту були вчителі та учні з різних країн Європи. Діти розповідали про себе, вивчали пісні, малювали малюнки, виготовляли ялинкові прикраси, якими обмінялися з партнерами з інших країн. Метою проекту було не тільки вивчення англійської мови, а й знайомство з новими друзями, ознайомлення з традиціями та звичаями святкування різдва у інших країнах.
Запрошуємо всіх бажаючих до сайту проекту та переглянути відео за посиланням.
https://www.youtube.com/watch?v=00N8t1BUqnQ&ab_channel=TinaPara%C4%87
Вітаю всіх учнів, які успішно взяли участь у проекті та пройшли всі випробування, з перемогою! Ми отримали знак якості нашої роботи!
На переможців чекають грамоти!

Учні школи під керівництвом Орляк О.Л. завершили роботу над eTwinning проектом "Our Fitst Xmas postcards". Під час роботи над проектом учні ознайомились з традиціями святкування Різдва в країнах Європи, інформацію про які знаходили на сторінках проекту інших учасників та соціальних мережах. За умовами проекту всі учасники проекту обмінялися листівками в яких розповідали про традиції святкування Різдва в своїй країні на рідній та англійській мові.
_________________________________________________________________________________
Вчителі Новотроїцької ЗОШ закінчили роботу над проектом "Snowman's day", що проходив в рамках роботи у eTwinning (Співпраця шкіл країн Європи). Підсумки можна переглянути за посиланням:

_________________________________________________________________________________
Новотроїцька ЗОШ розпочала роботу над європейським проектом "День сніговика", соавтори якого є Маріана Дафчева (Болгарія) та Оксана Орляк (Україна). До проекту залучились партнери-учасники з Турції, Португалії, Тунісу, Італії та інших країн. Активними учасниками від Новотроїцької ЗОШ стали учні та наступні вчителі: Закоморний М.М. (партнер-учасник), Тєлькі Г.Ф., Сушко О.А., Панченко Т.І., Корнійчук А.О. 


Немає коментарів:

Дописати коментар