Відкриті уроки 2015-2016 н.р.

24 березня 2016 року вчителем географії Шипотою Л.В. у 6 класі був проведений відкритий урок з теми "Води суходолу". На уроці учні добре володіли термінами та поняттями, працювали з контурними картами, атласами України, малювали схеми річок (визначали притоки, русло річки). Вчителька розширила знання учнів про води суходолу та поверхневі води, виховувала відповідальне та бережливе ставлення до водних ресурсів України. 


24 березня 2016 року вчителем української мови та літератури Дячук В.В. був проведений відкритий урок з теми "Урок позакласоного читання. Проблема дитячої безпритульності в оповіданні С.Васильченка "Приблуда"", у 7 класі. На уроці діти обговорили проблему безпритульності, в післявоєнний період 20-х роках. Звернулися до образів оповідання склали цитатний план-характеристику завідуючої дитячим будинком, обговорили питання з міні-дискусій "Неприступний адміністратор чи чуйний педагог", склали інформаційне гроно, перетворювались на героїв оповідання. Разом з Валентиною Василівною переглянули і обговорили відеоролік "Безпритульні діти в наш час". На уроці вчителька виховувала милосердя, доброзичливе ставлення, співчуття до таких дітей.
 21.03.2016 вчителькою початкових класыв Корнійчук А.О. був проведений відкритий урок з природознавства з теми "Тварини лісу". На початку уроку Альона Олександрівна створила позитивний настрій, даруючи учням промінчик сонця і попросивши їх посміхнутися один одному. Учні обговорили погодні умови і заповнили календарі природи. Використовувала вчителька інтерактивні методи навчання: гру "Мікрофон", "Знайди зайве", відгадували загадки; назвали спільні ознаки звірів, птахів, комах. Працювали з підручником, в парах; заповнювали таблиці "Два, чотири, усі разом". Виховувала дбайливе ставлення до тварин лісу.
  
18.03.2016 року вчителем початкових класів Панченко Т.І. був проведений відкритий урок з природознавства з теми "Водойми України" у 4 класі. На уроці діти складали асоціативний кущ до слова "Вода, водойми", діти самі визначили за допомогою завдань тему уроку; працювали з картою України, показуючи річки України, моря, згадали і річку, яка протікає у рідному селі - Кільтичію і Азовське море, і озера, болота, водосховища України. Тетяна Іванівна проводила ігри: "Коректор", "Дешифрувальник" , "Сенкан". У гості завітала "Краплинка", яка закликала діток берегти водойми і за допомоги Чарівної палички учні склали правила поводження біля водоймищ. Підвели підсумок уроку методом"Кубування", відповідаючи на запитання вчителя. Діти протягом уроку заповнювали оцінювальну таблицю, виставляючи собі бали за урок. А наостанок Тетяна Іванівна разом з учнями склали комплімент "Планеті".
14 березня 2016 року вчителем української мови та літератури Строкач В.П. був проведений відкритий урок з української літератури у 10 класі з теми "Ольга Кобилянська. Повість "Земля". Образи твору, художня майстерність письменниці". На уроці використовувались такі методи та прийоми: літературний "Скрапбук", інформаційне гроно, відео-візитівки головних героїв, "Буктрейлер", літературний диктант, прийом РАФТ. У гості завітала Ольга Кобилянська, яка розповіла про історію написання повісті. Учні висловлювали власні думки з приводу прочитаного, обговорювали проблеми повісті, образи-символи і вчилися характеризувати героїв повісті.  

16 березня 2016 року вчителем початкових класів Шумаковою О.П. був проведений урок з української мови в 3 класі з теми "Закріплення знань про прикметник". На уроці діти подорожували уявним потягом і виконували завдання на станціях. Повторили відомості про прикметник складали розповідь про білочку, використовуючи прикметники, виписували прикметники за родами, відгадували загадки. Вчителька вчила любити рідну мову і поважати свою Батьківщину. 

1 коментар:

  1. Дуже гарні відкриті уроки,мені дуже сподобались фотокартки з 6 класом!

    ВідповістиВидалити