Лінійки 2017-2018 н.р.

  Народження дитини приносить у сім'ю радість, приємні турботи, щоб ці турботи не стали проблемами необхідно зменшити кількість нещасних випадків серед дітей. 
     Сьогодні 26.02.2018 р. шостим класом під керівництвом класного керівника Аракелян А.Г. проведена лінійка на тему: "Дитячий травматизм"; де учні ознайомили з видами дитячого травматизму, причинами нещасного випадків у дітей та їх профілактикою. 
     В кінці лінійки учні заспівали пісню "Світлофор" разом з вчителем музики Тєлькі Г.Ф., в якій підкреслили, як правильно переходити дорогу, звертаючи увагу на Світлофор.

___________________________________
День безпечного Інтернету

     5 лютого пройшла інформаційна лінійка "День безпечного Інтернету" підготована учнями 9 класу з класним керівником Закоморним М.М. Учні розповіли про проблеми безпеки в Інтернеті, які давно вже стали глобальними. 

     День безпечного Інтернету відзначається у лютому. Цю традицію запровадили в Європі у 2004 році, бо питання інформаційної безпеки виявилися актуальними для різних країн світу. У тому, щоб зробити Інтернет чистішим і безпечнішим, без хакерів, спаму зацікавлений будь-який Інтернет-користувач.

Інтернет! Без нього вже ніяк не можна,
Він – норма, а не дивина.
Як зрозуміти друг він нам чи ворог?
І відповідь лиш є одна;
Він - помічник, знавець,
Порадник, інформаційне джерело,
Але потрібно пам'ятати:
де є добро там є і зло. І вибір все таки за вами,
Що оберете - те ї буде,
Давайте все ж не забувати:
Ми українці - добрі люди.
Запрограмуємось на гарне -
Його багато на планеті  

___________________________________
Бій під Крутами
 29 січня 2018 року виповнюється 100 років від знаменної дати в історії нашої держави. Щоб наша держава жила, багатьом її патріотам прийшлося пожертвувати своїм життям. Є в укр. історії події, які стали знаковими. Такою подією є героїчна смерть під залізничною станцією Крути молодих захисників Української Держави. 

І слава їх встає не вмерши
Ятрить крізь відстані і час.
Було їх триста. Триста перший
Іти, І я, І кожен з нас.

Про цю знаменну подію розповіли учні 10 класу разом з кл. Керівником Шипотою Любов Володимирівною на лінійці ,,Бій під Крутами’’. 

___________________________________
12.01.2018 року учні 6 та 11 класів, разом із класними керівниками Аракелян А.Г. та Орляк О.Л. привітали на шкільній лінійці учнівський та педагогічний колективи школи з новорічними та різдвяними святами. 
     Учні 6 класу розповіли про історію зародження Старого Нового року, ознайомили з традиціями, які пов'язані з цими святами. Дівчата 11 класу вразили своїми музичними здібностями. Заспівали щедрівки, пісню "Старий Новий рік," відбулося дійство водіння "Кози".
     За столом веселим на лану широкім 
Новий рік зустрівся із минулим роком,
І сказав минулий рік молодому
Не минай же щастя ні одному дому.
Вітаємо всіх зі Старим Новим роком!


Лінійка «Українська пісня – душа українського народу»

11. 12. 2017 року була проведена лінійка учнями 8 класу (класний керівник Майорова Т. М.) «Українська пісня – душа українського народу» Учні розповіли, що наш народ – один з найпісенніших в світі, а кожна пісня – це поетичний і музичний шедевр, що виховував цілі покоління, формував естетичний смак. Талановиті українські композитори та поети писали про Україну і для України. Серед них – Ігор Поклад, Ігор Шамо, Олександр Білаш, Володимир Івасюк, Ігор Білозір, Микола Мозговий. Українські поети Михайло Ткач, Дмитро Павличко, Андрій Малишко, Юрій Рибчинський. В українській пісенній скарбниці залишилися голоси Софії Ротару, Дмитра Гнатюка, Назарія Яремчука, Василя Зінкевича, Ніни Матвієнко. А ще восьмикласники заспівали українські народні та сучасні пісні.
4 грудня у Новотроїцькій школі учнями 9 класу разом із класним керівником Закоморним М.М. було проведено урочисту лінійку до Дня Збройних сил України. 

Зробили невеликий екскурс у минуле, виховували патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя. Засвіти свічу пам'яті...

     25 листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв голодомору. У Новотроїцькій школі учнями 11 класу і класним керівником Орляк О.Л. була проведена відкрита класна година "Засвіти свічу пам'яті..."  Діти згадали усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору. У ці дні по всій Україні люди запалять свічки, щоб пом'янути тих, кого забрали сталінські катівні та голодна смерть. хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. А світло цих свічок хай буде дапниною тим, хто навічно пішов від нас. Вони повинні жити в нашій пам'яті.
Засвіти свічу, засвіти!
Хай здригнуться від правди світи.
Хай дізнається вся Земля: 
Панахиду Вкраїна справля...
     Горить свічка пам'яті... Підведімося, схилімо голови й пом'янімо тих кого забрав з життя голод.
     Будемо з вами жити надією і робити в своєму житті все для того, щоб страшні сторінки історії і справді ніколи не повторились."Красуня осінь"

    Сьогодні 23.10 проведена загальношкільна лінійка"Красуня осінь", яку підготували учні 6 класу під керівництвом класного керівника Аракелян А.Г. На лінійці намагалися розширити уявлення дітей про осінню пору, збагатити знання прикметами та прислів'ями про осінь.
     Учні розповіли про користь їстівних і отруйних грибів. Виховували любов і бережливе ставлення до навколишнього світу. Наприкінці лінійки діти заспівали пісню "Чарівна осінь".Перший клас (Кл. керівник Шумакова О.П.)"Безпека руху на дорозі"

 

18 вересня учнями 11 класу разом із класним керівником Орляк О.Л. була проведена шкільна лінійка на тему: "Безпека руху на дорозі"
5 жовтня 2017 року в школі пройшла загальношкільна лінійка «Природа – наш дім, а ми – господарі в нім». Учні 9 класу разом із класним керівником Закоморним М.М. надали цікаві факти про нашу планету, основні джерела забруднення атмосфери, зачитали вірші та намалювали стінгазету, а учениця Рустасова Анастасія підготувала презентацію з теми.


Немає коментарів:

Дописати коментар