Лінійки 2016-2017 н.р.

Можна у світі чимало зробити: 
Перетворити зиму на літу
Можна моря й океани здолати, 
гору найвищу штурмом узяти 
Можна пройти крізь пустелі та хащі,
Тільки без мами не можна нізащо: 
Бо найдорожче стоїть за словами -
В світі усе починається з МАМИ.

12 травня 2017 року проведена лінійка до Дня матері "Мамо, ти у мене єдина у світі", яку підготували учні 5 класу разом з класним керівником Аракелян А.Г. Це захід розширив і поглибив знання учнів про значення матері в житті людини, вчитель намагався сформувати у дітей культуру почуттів, виховував повагу та любов до матері, бережливе ставлення до неї. Учні групи продовженого дня підготували малюнки своєї мами, першачки читали молитву за маму. Корнійчук Інна та Обиденна Анастасія виконали пісню "Мама". 
Корнійчук Інна та Обиденна Анастасія виконують пісню "Мама". 
↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣
26 квітня 2017 року в школі пройшла загальношкільна лінійка «Міжнародний день Землі». Учні 8 класу розповіли про цікаві факти про нашу планету, читали вірші та заспівали пісню, а учениця Цис Наталія виконала пісню сольно. 
↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣

12 квітня – день авіації та космонавтики

      12 квітня 2017 року в школі пройшла загальношкільна лінійка «12 квітня – день авіації та космонавтики». Учні 9 класу розповіли про першого космонавта Юрія Гагаріна. Повідомили про творців теорії польотів К.Ціолковського, М.Кибальчича, Ю.Кондратюка, О.Засядька. Учнями були проведені конкурси «Будуємо ракету», «Справжній космонавт». Учні-переможці конкурсів отримали медалі «Конструктор космічного корабля», «Космонавт-випробувач», «Капітан корабля».
↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣
Тематичною лінійкою розпочали Місячник цивільного захисту учні нашої школи. Виступ агітбригади "Стріла" показав, які небезпеки чатують, коли не знаєш правил безпечної поведінки і хто прийде на допомогу. Учні добре запамятали номери рятувальних служб 101, 104.
↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣

Святий Валентин - покровитель закоханих

13 лютого пройшла інформаційна лінійка "Святий Валентин - покровитель закоханих" підготовлена учнями 8 класу з класним керівником Закоморним М.М.
↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣↣

День пам’яті жертв голодомору

25 листопада учнями 10 кл. (кл. кер. Орляк О.Л.) була проведена загально шкільна лінійка до Дня пам’яті жертв голодомору. Напружено-тревожно звучали слова поезій, пісень, слів очевидців, що змусило всіх присутніх затамувати подих, дізнаючись про страшні жертви та наслідки голодомору. Учні школи запалили традиційну свічу пам’яті яка продовжить горіти в кожному будинку по всій Україні 26 листопада.
Фото перейти>>

Немає коментарів:

Дописати коментар