Відкриті уроки 2016-2017 н.р.


18 травня вчитель української мови та літератури Строкач Валентина Петрівна провела відкритий урок у 8 класі з теми: "Речення з відокремленими обставинами". На уроці діти розглянули поняття про відокремлену обставину, збагатили словниковий запас, повторили орфограму "Правопис префіксів". Вчитель на уроці виховувала шанобливе ставлення до українського віночка і вишиванки.

      11 квітня 2017р. був проведений урок природознавства у 1 класі, на тему «Свійські тварини. Домашні улюбленці.» В ігровій формі, Панченко Тетяна Іванівна вчила дітей розподіляти тварин за групами, повторила з ними правила догляду за тваринами.   

14 березня 2017 року вчителем української мови та літератури Сушко В.В. був проведений відкритий урок-подорож з української мови на тему «Вживання м'якого знака та апострофа» у 5 класі. Це був урок узагальнення та закріплення знань учнів про вживання м'якого знака та апострофа, де учні вміло удосконалювали навички правильно вимовляти й писати слова з м'яким знаком та апострофом, розвивали усне й писемне мовлення; удосконалювали навички роботи в групі; виховували любов до рідного слова, почуття гордості за свій народ, шану до геніального українського письменника Т.Шевченка. Саме в березні в ці дні все людство вшановує пам'ять цієї видатної людини, тому всі завдання з української мови вчитель пов'язав з життям Великого Кобзаря. Учні уявно подорожували по тих місцях, які пов'язані з іменем Т. Г.Шевченка.

Детальніше>>

Урок інформатики в 5 класі на тему: "Пошук відомостей у мережі Інтернет. Безпечне користування Інтернетом"
План конспект+презентація+додатки Завантажити>>
Фото
Детальніше>>

Немає коментарів:

Дописати коментар