1 груд. 2021 р.

 

Шановні учасники освітнього процесу!

Наш заклад практично весь час з початку навчального року (за винятком чотирьох навчальних днів) працював у звичайному режимі.

Проте з 29 листопада учням 10 класу довелося піти на самоізоляцію. Того ж дня було організоване дистанційне навчання на пдтформі “Нові Знання”, “ZOOM” та “Telegram”. Уроки проводяться згідно загальношкільного розкладу, що є зручним і для учнів, і для вчителів. Надана можливість тим, хто з об’єктивних причин не може бути присутнім на онлайн-уроці, отримати якісні матеріали для опрацювання навчальної програми. Вчителі допомагають спланувати роботу дітей, надають індивідуальні консультації, також надають завдання, шаблони та інструкції для опанування теми.

Алгебра, геометрія в мережі zoom

Урок англійської мови.

Ми бажаємо успіхів у навчанні нашим десятикласникам! 

https://sch4.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/11/zahcemshkola.jpg

МИ ПЕРЕКОНАНІ, ЩО НАШІ ДІТИ  – НАЙКРАЩІ!

РЕКОМЕНДАЦІЇ УЧНЯМ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

1. Дотримуйтесь графіка

Під час карантину важливо підтримувати звичайний розпорядок дня. У вас може виникнути велика спокуса оголосити карантин додатковими канікулами і цілий день сидіти перед екраном телевізора. Важливо, щоб у вас були чіткі очікування щодо того, що буде відбуватися упродовж дня – коли буде час для навчання, а коли – для читання й відпочинку.

2. Не забувайте про принципи академічної доброчесності

старанність, самостійність у навчанні; відповідальність за власні вчинки і чесне здобуття оцінок; толерування думок інших, взаємоповага та підтримка;

гідна та моральна поведінка під час навчального процесу та поза ним.

До порушень академічної доброчесності належать: плагіат; списування; хабарництво; фальсифікація результатів. 

3. Підтримуйте контакт з друзями і близькими

Дуже важливо підтримувати контакт з друзями – це знизить рівень стресу. Також спілкуйтеся в месенджерах і соцмережах з близькими і родичами, яких ви тимчасово не можете відвідати особисто.

4. Влаштуйте танцювальну вечірку

Якщо карантин не дозволяє вам гуляти на свіжому повітрі, влаштуйте танцювальну вечірку вдома. Все, що вам потрібно, – знайти в Інтернеті улюблену музику.

5. Беріть участь у домашніх справах

Домашні обов'язки потрібні для того, щоб здобути навички, які будуть корисні у дорослому житті. Розвиток цих умінь додасть впевненості в майбутньому.

6. Читайте книги

Читання знижує стрес. Доведено, що лише шість хвилин читання знижує рівень стресу на 65%. Навіть від нудьги рятує. Цікавий сюжет художнього твору відволікає від проблем та заспокоює.


Немає коментарів:

Дописати коментар