7 груд. 2021 р.

1 грудня - День боротьби зі СНІДом
1 грудня 2021 р. для учнів 8-9-х класів була проведено інтерактивну гру «Маршрут безпеки». «Маршрут безпеки» – це захід, в основі якого лежить інтерактивний профілактичний освітній інструмент з питань репродуктивного здоров’я. Метою заходу є профілактика ВІЛ/СНІДу та ІПСШ, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. Інструмент орієнтований на розвиток сприятливих для здоров’я життєвих навичок, спрямованих на виховання гармонійно розвиненої особистості.
Теми, які висвітлюються в «Маршруті безпеки», допомагають учасникам проаналізувати життєві ситуації та їх власний досвід і відповідно оцінити особистий ризик інфікування ВІЛ та ІПСШ. Це допомагає сформувати навички, які сприяють свідомому вибору здорової і безпечної поведінки, а також намірові дотримуватися такої поведінки у своєму житті.
 Кожній з тем відповідала окрема станція «Маршруту безпеки»: Станція «Шляхи передачі ВІЛ», Станція «ВІЛ/СНІД: запитання і відповіді», Станція «Поруч із тобою», Станція «Твоє життя – твій вибір», Станція «Захист від ВІЛ, ІПСШ та засоби контрацепції».   Інформація, запропонована під час «Маршруту», була новою і корисною для більшості старшокласників. Ми переконані, що наша робота щодо підготовки і проведення заходу не була марною.

Немає коментарів:

Дописати коментар